Procedury bezpieczeństwa na czas epidemii

Informacja: W związku z otwarciem przedszkola od 25 maja 2020r. i przyjęciem dzieci na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze zostały opracowane Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii Covid-19 na terenie Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie.
Proszę o zapoznanie się z procedurami, które zamieszczone są w zakładce Dla Rodziców - Witamy w przedszkolu.

pobierz

Z poważaniem Maria Misztal - dyrektor przedszkola

Drodzy rodzice!

Tęsknimy za Wami i Waszymi dziećmi. Proponujemy Wam wspólną zabawę poprzez naszą stronę internetową i stronę facebooka: https://www.facebook.com/PSnr2/
Zaglądajcie do zakładki Grupy - poszczególnych grup - >Zabawy w domu.
Znajdziecie tam nasze propozycje do wspólnych zabaw z dziećmi.
Prosimy o kontakty z nami poprzez e-mail. Trzymajcie się zdrowo.
- Maleństwa:

- Kubusie Puchatki:

Króliki:

Tygrysy:

SZANOWNI RODZICE!

W związku z decyzjami władz informujemy, iż od dnia 16 marca do 25 marca 2020 r.
Samorządowy Integracyjny Żłobek „ Magiczny Świat Maluchów” oraz Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szklarskiej Porębie
BĘDĄ NIECZYNNE

W roku 2019/2020 Nasza placówka bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym "Magiczna Moc Bajek"

Wesołych Świąt