Czyta mama Gabrysi "Króliczkom"

Po raz kolejny odwiedziła nas mama Gabi. Pani Ela przybyła do nas z bratem Gabi, który bardzo grzecznie słuchał z nami przygód Olafa że zbioru znanych dzieciom bajek o Elzie. Pani Ela rozmawiała z dziećmi na temat przedstawionych na rysunku bohaterów i ich przygód. Dziękujemy bardzo za piękne czytanie i miło spędzony czas. Zapraszamy ponownie.

Czyta mama Mikołaja - Maleństwa

19.03.21 - Odwiedziła nas mama Ola, wspierając projekt "Magiczna Moc Bajek". Dzieci wysłuchały opowieści o Żółwiku Franklinie i bardzo znany wszystkim wiersz "Lokomotywa". Dziękujemy.

CZYTA PRABABCIA MARCINA - MALEŃSTWA

Któż nie lubi słuchać bajek o zwierzątkach? A jeszcze na dodatek, gdy czyta je nasza ulubiona przedszkolna Babcia Jasia (17.05.2021) Nic dziwnego, że wszystkie "Maleństwa" siedziały jak zaczarowane i z zaciekawieniem słuchały bajki o łagodnym lwie, o zajączku bez ogonka i o innych zwierzątkach.
Bardzo dziękujemy Prababci Marcinka za odwiedziny, piękne czytanie i wspólną zabawę. Życzymy 100 lat zdrowia i wielu radości!

CZYTA MAMA OLI Ś. - KUBUSIE PUCHATKI

17.03.2021 r. “Kubusie Puchatki” wspólnie z Mamusią Oli omówiły oznaki zbliżającej się wiosny. Pani Monika przeczytała nam książkę pt. “Pracowita pszczółka” U. Kozłowskiej. Dowiedzieliśmy się, że wokół nas żyją m.in. różne owady, chrząszcze, pająki…Wspólnie z Mamusią Oli dokarmialiśmy ptaki oraz zamontowaliśmy domek dla owadów w ogrodzie przedszkolnym. Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wspólne działania, za czas poświęcony na zabawę z nami oraz za rozwijanie naszych zainteresowań przyrodniczych.

Czyta mama Michała K. - Króliki

25.03.21 grupa Króliczków miała gościa. Odwiedziła nas mama Michałka.Pani Kamila czytała dzieciom książkę M.Galewskiej- Kustry pt. " Z muchą na luzie ćwiczymy buzię". Dzieci zostały wprowadzone w świat zabaw logopedycznych, ćwiczyły buzię i język. A bohaterką opowiadania i śmiesznych przygód była mucha Fefe. Potem wspólnie utrwaliliśmy liczenie i tańczyliśmy. Dziękujemy Pani Kamili za wspólnie spędzony czas i zapraszamy jeszcze.

CZYTA MAMA KAROLINKI - KUBUSIE

29.01.2021 r. grupę Kubusiów Puchatków odwiedziła Mamusia Karolinki. W ramach Projektu Czytelniczego “Magiczna Moc Bajek” Pani Ania przeczytała dzieciom opowiadania Elizy Piotrowskiej o Tupciu Chrupciu. Dzieci dowiedziały się, dlaczego należy dbać o porządek, być miłym dla kolegów, nie objadać się słodyczami, nie kaprysić i mówić prawdę.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani za wspólne zabawy przy muzyce oraz za przeczytanie nam pouczających książek z serii “Wychowanie przez czytanie”.