Czyta mama Michała K. - Króliki

25.03.21 grupa Króliczków miała gościa. Odwiedziła nas mama Michałka.Pani Kamila czytała dzieciom książkę M.Galewskiej- Kustry pt. " Z muchą na luzie ćwiczymy buzię". Dzieci zostały wprowadzone w świat zabaw logopedycznych, ćwiczyły buzię i język. A bohaterką opowiadania i śmiesznych przygód była mucha Fefe. Potem wspólnie utrwaliliśmy liczenie i tańczyliśmy. Dziękujemy Pani Kamili za wspólnie spędzony czas i zapraszamy jeszcze.

CZYTA MAMA KAROLINKI - KUBUSIE

29.01.2021 r. grupę Kubusiów Puchatków odwiedziła Mamusia Karolinki. W ramach Projektu Czytelniczego “Magiczna Moc Bajek” Pani Ania przeczytała dzieciom opowiadania Elizy Piotrowskiej o Tupciu Chrupciu. Dzieci dowiedziały się, dlaczego należy dbać o porządek, być miłym dla kolegów, nie objadać się słodyczami, nie kaprysić i mówić prawdę.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani za wspólne zabawy przy muzyce oraz za przeczytanie nam pouczających książek z serii “Wychowanie przez czytanie”.

Czyta mama Mikołaja - Maleństwa

19.03.21 - Odwiedziła nas mama Ola, wspierając projekt "Magiczna Moc Bajek". Dzieci wysłuchały opowieści o Żółwiku Franklinie i bardzo znany wszystkim wiersz "Lokomotywa". Dziękujemy.

WIGILE ŚWIATA. BOŻE NARODZENIE

Cudowny czas przedświąteczny sprawia, że zjawiają się u nas goście by nam poczytać. Świąteczne czytanie, świątecznych opowieści to sama radość dla tygryska. Pani Renata K . przyniosła ze sobą kilka książek. Opowieści wybrane z książki o tytule „ Wigilie świata” to niezwykłe opisy zwyczajów świątecznych panujących w różnych krajach. Dziękujemy pani Renatce K., za gościnę i wierzymy, że opowieści przez panią czytane, pomogą skrócić i urozmaicić nam czas oczekiwania na święta (22 grudnia 2020r.).

CZYTA MAMA OLI Ś. - KUBUSIE PUCHATKI

17.03.2021 r. “Kubusie Puchatki” wspólnie z Mamusią Oli omówiły oznaki zbliżającej się wiosny. Pani Monika przeczytała nam książkę pt. “Pracowita pszczółka” U. Kozłowskiej. Dowiedzieliśmy się, że wokół nas żyją m.in. różne owady, chrząszcze, pająki…Wspólnie z Mamusią Oli dokarmialiśmy ptaki oraz zamontowaliśmy domek dla owadów w ogrodzie przedszkolnym. Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wspólne działania, za czas poświęcony na zabawę z nami oraz za rozwijanie naszych zainteresowań przyrodniczych.

Czyta mama Mikołaja - Maleństwa

03.12 - Odwiedziła nas mama Ola, naszego kolegi Mikołaja czytając dla dzieci dwie opowieści o Chrupciu i Franklinie. Przypomnieliśmy sobie ważne słowa o których warto pamiętać codziennie. Dziękujemy pani Oli za wizytę.