Czyta mama Oli Ś. - Kubusie

12.11.- Dziś grupę Kubusiów odwiedziła mama Oli. Czytając dzieciom przygody Świnki Pepy oraz jej malutkiego braciszka Georga. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Czyta mama Gabrysi - Króliczki

14.X.2020 grupę Króliczków odwiedziła mama Gabrysi. W ramach Projektu Czytelniczego Magiczna Moc Bajek Pani Ela przeczytała książkę z serii Disneya "Zwierzogród". Bajka przedstawiła perypetie króliczka Jury hopps i lisa Nicka Bajera. Dzieci dowiedziały się, które zwierzęta są mięsożerne i roślinożerne. Wspólnie kolorowały wiewiórki. Dziękujemy Pani Eli za wspólne zabawy przy muzyce i za piękne czytanie.

Książki uczą - czyta tato Kamil

W czwartek 5.10.2020 po południu odwiedzili nas rodzice Frania. Pan Kamil, który jest policjantem, przeczytał Maluszkom bajkę pt. "Bezpieczeństwo na drodze". Nauki i wiedzy nigdy za wiele.

Z MAKSEM NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ

Kochani, pierwsze czytanie w grupie za nami i powiemy wam, że było to cudowne spotkanie. Gościliśmy dziś (16 września 2020r. ) panią Olę R., mamusię naszego kolegi Michała. Michał zaproponował nam książeczki z serii „Świat Maksa”, którego bohaterem jest mały hipopotam. Te pełne humoru historyjki pomagają odkrywać, jak piękny i ciekawy jest świat, w którym to pomagają nam kochający rodzice i przyjaciele. Dziękujemy pani Oli i mówimy Do Zobaczenia!

Czyta mama Asia - Kubusie

22.10. - Grupę Kubusiów odwiedziła mamusia Zosi D. Pani Asia w ramach projektu "Magiczna Moc Bajek" przeczytała dzieciom niezwykłe pachnące opowieści o wilku, który pachniał truskawkami.Poznaliśmy jego losy i sprawdziliśmy, czy jego zapach się zmienił. Na kartach tej książki umieszczono dwa zapachy o gdy potrzesz zaznaczone na stronach elementy, poczujesz cebulę i truskawki. Dziękujemy za poświęcony nam czas i przeniesienie nas do krainy baśni i bajek.

Maleństwa - czyta mama Monika

27.02.20 - Odwiedziła nas mama Oli - p. Monika. Przypomniała nam i pokazała ptaki które zimowały razem z nami, te które od nas odleciały do ciepłych krajów. Przypomnieliśmy również czym można karmić ptaki małe i te duże. Razem wyszliśmy do ogrodu zawiesić tzw. pyzy dla ptaków. Dziękujemy mamie Oli.