Czyta mama Michaliny - Kubusie

Realizując Priorytet 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Mamusia Michalinki przeczytała Kubusiom Puchatkom opowiadania pt.: "Robot Robert" i "Zuzi rusza się ząb" . Serdecznie dziękujemy za wspólne chwile z książkami oraz wspieranie nas w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych, muzycznych i plastycznych .

Czyta mama Karolinki - Króliki

Mama Karoliny czytała piękną bajkę o tolerancji, jak łatwo kogoś zranić J. Chmielewskiej "Niebieska niedźwiedzica"

Czyta mama Kornelki - Króliki

W ramach realizacji projektu" Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025", Królikom czytała mama Kornelki. Była to ulubiona bajka Kornelki z cyklu Kraina Lodu- "Przygoda Olafa- rodzinne sprawy"

Czyta babcia Janka K. - Kubusie

W ramach realizacji projektu" Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025", Kubusiom Puchatkom czytała Pani Beata - Babcia Janka . Dziękujemy za przekazaną wiedzę , cierpliwość , uśmiech i serce.

Dzień Pluszowego Misia- czyta p. Hania Sz.

Z okazji Święta Pluszowego Misia maluszki odwiedziła Pani Hania z Biblioteki Miejskiej i czytała wiersze o misiach, opowiedziała o niedźwiedziach i o bibliotece. Spotkanie odbyło się w ramach" Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Dziękujemy

Seniorzy czytają dla Króliczków i Tygrysów

15.11.2021r. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (Priorytet 3) odbyła się niezwykła lekcja patriotyzmu z naszymi Przedszkolnymi Babciami. Wspólnie utrwaliliśmy wiedzę na temat historii Polski oraz naszego regionu. Tradycją naszego przedszkola jest przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie. Za wspólne działania serdecznie dziękujemy Babci Jasi i Babci Danusi.Cieszymy się, że Was mamy. Do wspólnego czytania wszystkich chętnych do przedszkola zapraszamy.