Tęcza na talerzu

Tęcza na talerzu, deszczowa chmura i dwie piękne bajki. Jak bardzo lubimy słuchać opowieści wiadomo od dawna, jak zachwycają nas eksperymenty, widać na załączonych zdjęciach Pani Aniu, dziękujemy serdecznie. Pozdrawiają Tygryski.

Dzień Przyjaciela Kubusie Puchatki

14.02.2023r. Kubusie Puchatki wysłuchały opowiadań pt. „Jak widzę świat… Kubuś okazuje życzliwość” oraz „Dzień wesołego balonika”. Z książek dowiedzieliśmy się, że spełnianie dobrych uczynków to najlepsza recepta na szczęście i budowanie relacji z innymi. Serdecznie dziękujemy Babci Krysi oraz Milence – siostrze Ani za wspólne czytanie i wesołe zabawy przy muzyce.
„Kiedy cię nachodzą smutki
i gdy czujesz się malutki,
pomyśl, że dokoła ciebie
może inni są w potrzebie.
Gdy dla innych serce masz,
szczęściem tryska twoja twarz.”

CALINECZKA

24.03.23 Sadzimy owies wielkanocny. Czytanie bajki "Calineczka". Dziękujemy mamusi Neli, Pani Paulince i Alicji za wspólnie spędzony czas.

"Awantura o szkołę"

Dziękujemy mamusi Nadii za wspólne zabawy i piękne czytanie znanej dzieciom bajki "Awantura o szkołę”.

WIZYTA MAMY KORNELII

Cudowna opowieść o przemiłym jeżyku Bałwanek z sody czyli super doświadczenie chemiczne i urodziny naszej Kornelki. Tyle, i aż tyle w jednym dniu.
Pani Marto dziękujemy. Pozdrawiają Tygryski.

Czytanie u Królików

17.01.23 Słuchaliśmy bajkę czytaną przez Panią Karolinę M. Kruger "Karolcia". Dziękujemy mamie Lenki za piękne czytanie i wspólne zabawy gazetami.