AKCJA BAJECZNI ADWOKACI

18.04.23 Pani Aurelia Koksztys - Łuć spotkała się z grupą Tygrysków, opowiedziała o zawodzie adwokata oraz przeczytała bajkę pt.: "Leśne sprawy Misia Adwokata". Serdecznie dziękujemy.

CALINECZKA

24.03.23 Sadzimy owies wielkanocny. Czytanie bajki "Calineczka". Dziękujemy mamusi Neli, Pani Paulince i Alicji za wspólnie spędzony czas.

Tradycyjna Wielkanoc

"Tradycyjna Wielkanoc" - opowiadania i wiersze o tematyce świątecznej u Kubusiów Puchatków . Dziękujemy Pani Uli za wspólne czytanie , zabawy i słodkie niespodzianki. Pisanki, kraszanki, jajka malowane, nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.

WIZYTA MAMY KORNELII

Cudowna opowieść o przemiłym jeżyku Bałwanek z sody czyli super doświadczenie chemiczne i urodziny naszej Kornelki. Tyle, i aż tyle w jednym dniu.
Pani Marto dziękujemy. Pozdrawiają Tygryski.

Tęcza na talerzu

Tęcza na talerzu, deszczowa chmura i dwie piękne bajki. Jak bardzo lubimy słuchać opowieści wiadomo od dawna, jak zachwycają nas eksperymenty, widać na załączonych zdjęciach Pani Aniu, dziękujemy serdecznie. Pozdrawiają Tygryski.

Dzień Przyjaciela Kubusie Puchatki

14.02.2023r. Kubusie Puchatki wysłuchały opowiadań pt. „Jak widzę świat… Kubuś okazuje życzliwość” oraz „Dzień wesołego balonika”. Z książek dowiedzieliśmy się, że spełnianie dobrych uczynków to najlepsza recepta na szczęście i budowanie relacji z innymi. Serdecznie dziękujemy Babci Krysi oraz Milence – siostrze Ani za wspólne czytanie i wesołe zabawy przy muzyce.
„Kiedy cię nachodzą smutki
i gdy czujesz się malutki,
pomyśl, że dokoła ciebie
może inni są w potrzebie.
Gdy dla innych serce masz,
szczęściem tryska twoja twarz.”