PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA

15.01.2020r. spotkaliśmy się z Panią Kasią i Amelką, żeby przygotować prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Mamusia Pawła wraz z jego Siostrą zaproponowały nam wykonanie świeczników ze słoiczków i różnych ozdób. Bardzo spodobał się nam ten pomysł i od razu z zapałem zabraliśmy się do pracy. Mamy nadzieję, że prezenty spodobają się naszym seniorom. Serdecznie dziękujemy Mamusi i Siostrze Pawełka za wspólne działania i pobudzanie naszej kreatywności oraz za zasponsorowanie materiałów do wykonania pięknych świeczników. Wszystkich Rodziców zachęcamy do dzielenia się swoimi pomysłami i pasjami.

ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI

Rozmawialiśmy o tym, z czego i jak piecze się pierniczki oraz wspólnie dekorowaliśmy je za pomocą lukru i kolorowych posypek.
Za upieczenie nam pierniczków, posypki i pisaki do dekorowania serdecznie dziękujemy Rodzicom.
Spakowane pyszności przekazaliśmy na akcję charytatywną.

Życzymy Wszystkim:
WIARY, CO GÓRY PRZENOSI
NADZIEI, KTÓRA NIE GAŚNIE
MIŁOŚCI W KAŻDEJ ILOŚCI
OD BOŻEJ DZIECINY.

DO BETLEJEM

Jasełka 2019 odbyły się pod hasłem „Do Betlejem” ( 20 grudnia 2019r. ) Tygryski przedstawiły scenkę o narodzinach Jezusa wcielając się w swoje role jak najprawdziwsi aktorzy. Prowadzili dialogi, wędrowali, śpiewali kolędy i świąteczne utwory z wielkim zaangażowaniem i oddaniem. Wiadomo, kolędujemy raz do roku, Jasełka w ten czas zimowy, w ten czas świąteczny to dla wszystkich wielkie i piękne przeżycie.

KRÓLIKI PIEKĄ PIERNIKI

09.12.2019r. Corocznej tradycji stało się zadość dzięki rodzicom naszej Amelki. W grupie "Króliczków" świątecznie zapachniało korzennym ciastem, które przygotował tatuś Amelki. Dzieci poznały składniki ciasta, które mogły samodzielnie rozwałkować, a następnie wykrawać wzory różnymi foremkami.
Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzicom Amelki za wprowadzenie w świąteczny nastrój, za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za uśmiech i sympatię, jaką nas darzą. Dziękujemy!